Codzienna Medytacja Kwiatu Życia


 Aktualizacja 24 września: zgodnie z sugestią Cobry, za kulisami doszło do drastycznych eskalacji wojskowych i teraz toczy się wojna na pełną skalę między Konfederacją Galaktyczną a flotą Drako w przestrzeni podksiężycowej i wojna na pełną skalę między Ruchem Oporu a Oderwanym Kompleksem Iluminatów w podziemnych bazach. W tej chwili nic nie można powiedzieć o operacjach na powierzchni, ponieważ wszystko jest nadal tajne.


http://2012portal.blogspot.com/2020/09/a-short-message-to-surface-population.html


Będą dwa szczyty tego konfliktu a Siły Światła proszą każdego kto czuje się tak prowadzony, aby przyłączył się do Medytacji Kwiatu Życia w tych dwóch momentach, aby zminimalizować tę przemoc i wprowadzić więcej pokoju do tej sytuacji.


Pierwszy z nich to kwadratura Mars Saturn 29 września o 21:49 UTC / 23:49 w Polsce. 


https://www.facebook.com/events/343833496667919


A drugi to kwadratura Mars Pluton 9 października o 13:09 UTC / 15:09 w Polsce.


https://www.facebook.com/events/672394776993616


Siły Światła proszą również każdego kto czuje się tak prowadzony, aby przyłączył się do codziennych Medytacji Kwiatu Życia według swojej wygody. 


Medytacje te odbywają się codziennie co 4 godziny o: 


  • 12 AM UTC (północ) / 2:00 w Polsce
  • 4:00 UTC / 6:00 w Polsce
  • 8:00 UTC / 10:00 w Polsce
  • 12 PM UTC (południe) / 14:00 w Polsce
  • 16:00 UTC / 18:00 w Polsce
  • 20:00 UTC. / 22:00 w Polsce


https://www.welovemassmeditation.com/2019/09/flower-of-life-meditation-every-4-hours.html

 


Oto link do wydarzenia na Facebooku dla Medytacji Kwiatu Życia co 4 godziny:


https://www.facebook.com/events/606819120013715

 

Oraz link do przewodników audio w wielu językach:

 

http://bit.ly/2YHw1TQ


Instrukcje (zauważcie, że istnieje kilka zmian w instrukcji):


1. Użyj swojej własnej techniki aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości


2. Ustanów intencję wykorzystania tej medytacji jako narzędzia dla ustabilizowania przejścia na Ziemi i zamanifestowania najbardziej pozytywnej linii czasowej Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.

 

3. Przywołaj Fioletowy Płomień z jego pierwotnego źródła aby umieścił wokół ciebie krąg ochronny podczas i po medytacji. Poproś go aby przemienił wszystko co nie służy Światłu.

4. Wizualizuj różową kulę Kwiatu Życia wokół Ziemi, rozszerzającą się poniżej  powierzchni a także rozszerzającą się aż do orbity Księżyca. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia wspomagającą proces wyzwolenia planety, usuwając wszelką ciemność z powierzchni planety. Następnie wizualizuj kulę Kwiatu Życia oczyszczającą linie energetyczne i wiry w planetarnej sieci Światła.


5. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia tworzącą harmonię, ochronę i pokój dla ludzkości i wszystkich pozostałych żywych istot a szczególnie dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.


6. Teraz wizualizuj różową kulę Kwiatu Życia otaczającą Ziemię i podnoszącą wibracje całej planety. Wizualizuj kulę Kwiatu Życia manifestującą harmonię i najbardziej pozytywną linię czasową Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot.
Możecie również wypowiedzieć następującą mantrę w ciszy lub na głos pod koniec medytacji, jeśli czujecie się prowadzeni:


„W imię czcigodnej i potężnej obecności JAM JEST, deklaruję i nakazuję aby proces planetarnego wyzwolenia był kontynuowany w pozytywny, harmonijny i pokojowy sposób dla planety, ludzkości a zwłaszcza dla tych, którzy utrzymują Światło dla planety.


Niech tak będzie i tak jest ”.


Specjalne podziękowania dla Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku za stworzenie tego gifa

Zwycięstwo Światła!


 

Komentarze