ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Medytacja z Boginią dla zneutralizowania negatywnych rytuałów

https://www.facebook.com/notes/sisterhood-of-the-rose/meditation-with-goddess-to-neutralize-negative-rituals/717270698484132

Medytujemy w każdy wtorek o 5:30 PM UTC (19:30 w Polsce)

Ma to na celu przeciwdziałanie negatywnemu wpływowi mrocznych rytuałów wykonywanych przez Kabał, takich jak Halloween.

Oto nasze wydarzenie medytacyjne na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/508981309460364


Playlista z przewodnikami audio:

https://m.youtube.com/playlist?list=PL-ujIE4tLGbGXs6VkJH07tp5dbvx-mUXJ 

Zsynchronizowana Medytacja w różnych językach:

https://synchronized-meditation.com.pl/Instrukcje:

1. Wizualizuj lśniący filar Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez twoje ciało do serca Gai. Następnie wizualizuj kolejny filar Światła, wznoszący się w górę ze środka Ziemi przez twoje ciało, przez wszystkie punkty Światła w naszym Układzie Słonecznym i w naszej galaktyce z powrotem do Centralnego Słońca. Znajdujesz się teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego zarówno w górę, jak i w dół.

2. Teraz wyobraź sobie nad głową, wewnątrz tego lśniącego filaru Światła, Bogini w kształcie pięknej kobiety, ucieleśniającą energie boskiej kobiecości: bezwarunkową miłość, współczucie, akceptację, pokój, harmonię, łaskę, piękno i uzdrowienie. Poczuj jej energię.


3. Sprowadź Boginię w dół do swojego ciała, śpiewając mantrę OM. Możesz robić w tym samym czasie mudrę trzymając dłonie nad głową, a następnie opuszczając je w dół i kładąc je delikatnie na Sercu. Poczuj energię Bogini wchodzącą w twoje ciało i docierającą do Twojego Serca.


4. Wezwij obecność Bogini Dou Mu, obecność wszystkich wzniesionych Bogiń, takich jak Isis, Maat, Hathor, Quan Yin, Maria Magdalena, Biała Tara, … aby pomogły w zniwelowaniu wszystkich mrocznych rytuałów na planecie i przywróceniu boskiego Światła i Sprawiedliwości.


5. Wyciągnij ręce przed siebie i wysyłaj boską kobiecą energię przez swoje ręce do wszystkich negatywnych rytuałów, neutralizując je, czyniąc je nieszkodliwymi i nieefektywnymi, tracącymi całą swoją moc. Zobacz wszystkie mroczne rytuały gasnące, rozpuszczające się w Świetle i Miłości Bogini.


6. Teraz wizualizuj słup Światła Galaktycznego Centralnego Słońca rozszerzający się do czakry duszy (położonej 20 cm nad głową) wszystkich istot zaangażowanych w te rytuały, łącząc je ponownie ze Źródłem i inspirując je do zaprzestania ich wykonywania. Zobacz, jak zaczynają pracować dla Światła.


7. Podziękuj wszystkim Boginiom i wszystkim istotom Światła i poczuj wdzięczność za to, że zostało to wykonane.Bogini chce pokoju i pokój będzie!
Komentarze