[Portal] Protokół ochronny


Protokół ochronny: Półprzepuszczalna osłona w kształcie jaja


Opis:

Źródła Smoka przekazały skuteczną medytację protokołu ochronnego. Zaleca się używanie tego protokołu raz lub kilka razy dziennie i utrzymywanie tej osłony ochronnej przez całą fazę Przełomu, aby utrzymać wibracyjną częstotliwość Światła:


1. Zrelaksuj swoje ciało, emocje i umysł, koncentrując się na oddechu lub w inny sposób, który działa dla ciebie.

2. Wizualizuj lśniący biały wir Światła emanujący z twojej czakry Duszy poruszający się zgodnie z ruchem wskazówek zegara w dół poprzez twoje ciało, oczyszczając pola energii ciała fizycznego, plazmowego, eterycznego, emocjonalnego i mentalnego. Utrzymuj ten wir łącząc go ze źródłem uniwersalnego Światła i zaprogramuj go aby utrzymywał wszystkie twoje ciała energetyczne oczyszczone.

3. Wizualizuj półprzepuszczalną lustrzaną osłonę w kształcie jaja wokół swojego pola aury ciała fizycznego, plazmowego, eterycznego, astralnego i mentalnego. Ta lustrzana osłona pozwala wszystkim pozytywnym energiom wejść w twoje pole energetyczne ale nie przyjmuje i odbija wszystkie negatywne energie z powrotem do ich źródła. Zaprogramuj tę lustrzaną osłonę aby ostrzegała cię gdy jakikolwiek rodzaj negatywnej energii zostanie skierowany w twoim kierunku i pozwól, aby odbijała ją z powrotem do jej źródła.

4. Wizualizuj Światło uporządkowujące wszystkie części ciebie i wszystkie części twoich pól energii z powrotem do stanu równowagi i harmonii. Robiąc to możesz nucić mantrę OM, ponieważ OM jest pierwotnym dźwiękiem Światła a jego rezonans przywróci harmonię najefektywniej.Alternatywnie, jeśli otrzymacie niechcianą uwagę od negatywnych, niefizycznych istot, możecie ochronić się tą prostą techniką, która została przekazana ludzkości bezpośrednio przez duchowe grupy wewnątrz  Towarzystwa Białego Smoka:

1. Wizualizuj filar lśniącego białego światła, wychodzący z Galaktycznego Centralnego Słońca, schodzący w dół i otaczający twoje ciało i schodzący dalej w dół w dół do centrum Ziemi.

2. Wizualizuj zwierciadło na zewnętrznej krawędzi filaru Światła, koliście obejmujące cię i odbijające całą negatywność na zewnątrz od ciebie z powrotem do miejsca, z którego pochodzi i   tam unicestwioną.


https://2012portal.blogspot.com/2013/10/planetary-situation-update-etheric-plane.htmlZwycięstwo Światła!Komentarze