Medytacja Sytuacji Nadzwyczajnych codziennie o godzinie 2 PM UTC (16:00 w Polsce)

Celem tej medytacji jest uzdrowienie planety Ziemi, uspokojenie jakichkolwiek nawałnic i katastrof naturalnych/spowodowanych przez człowieka, ochrona informatorów, złagodzenie napięć w Iranie i Birmie, a także we wszelkich przyszłych miejscach gdzie nastąpią sytuacje nadzwyczajne.

Oto wydarzenie na Facebooku dla Medytacji Sytuacji Nadzwyczajnych :

https://www.facebook.com/events/178508352760925

Playlista przewodników audio:

https://m.youtube.com/playlist?list=PL-ujIE4tLGbHnSEUeCdv83jhreFxl6h74


Instrukcje: (Sugerowany czas medytacji to 15 minut)


1. Użyj swojej własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Określ swoją intencję użycia tej medytacji jako narzędzia dla przyspieszenia procesu uzdrowienia Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj słup Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie poprzez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup Światła wznoszący się ze środka Ziemi, następnie w górę przez twoje ciało i wznoszący się w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Siedzisz teraz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Wizualizuj sieć Kwiatów Życia na planecie jaśniejącą Różowym miłującym światłem Bogini, Białym ogniem AN, Niebieskim płomieniem Archanioła Michała, Fioletowym Płomieniem i wreszcie Zielonym i Złotym Światłem.

5. Wizualizuj to Światło rozprzestrzeniające się na wszystkie obszary planety wymagające największego uzdrowienia i ochrony, zapobiegając, harmonizując i uzdrawiając strefy wojny i obszary konfliktu, ataki na kluczowych pracowników Światła i informatorów, trudne warunki pogodowe i niszczące pożary, niebezpieczną aktywność tektoniczną,   nadużycia zwierząt, roślin i ekosystemów. Wizualizuj jak wszystkie sytuacje na powierzchni są zharmonizowane i uspokojone, a wszystkie czujące istoty są chronione i zaopatrzone we wszystkie niezbędne rzeczy i opiekę medyczną.

6. Wizualizuj czakry Duszy wszystkich pośredników kabała uczestniczących w operacjach ciemnych sił, jaśniejące lśniącym białym Światłem. Wizualizuj to Światło rozpościerające się z czakr Duszy w postaci wiru do ich pól osobowości i energii, inspirując ich do rezygnacji z tych działań i przyłączenia się do społeczeństwa w pozytywny i konstruktywny sposób.

7. Wizualizuj siły Światła przybywające wokół powierzchni Ziemi,   Wydarzenie mające miejsce, ostatecznie wyzwalając planetę Ziemię.Dodatkowe praktyki, które możecie dodać do rutynowych medytacji:

Możecie również dodać następujące praktyki do swojej codziennej / cotygodniowej   medytacji, jeśli czujecie się tak prowadzeni.


Deklaracja Kodeksu Galaktycznego

W imieniu mojej Obecności JAM JEST
oznajmiam moje niezbywalne prawo
aby Galaktyczny Kodeks został w pełni
wprowadzony w życie na planecie Ziemia.
NIECH TAK BĘDZIE I TAK JEST.Mantra bezwarunkowej miłości


Rozumiem i potwierdzam, że obecna sytuacja spowodowana przez Mroczne Siły nie ma charakteru naturalnego – jest nieprzewidzianym wypadkiem tego, co było spowodowane przez wielkie oddzielenie.

JAM JEST w trakcie procesu przebaczania wszystkim zaangażowanym.

JAM JEST teraz tworzę pokój w moim sercu za pomocą przebaczenia, aby móc wyraźnie promieniować bezwarunkową Miłością.

JAM JEST transmutuję swoją świadomość dualizmu Świadomością Jedności z pomocą Źródła JAM JEST.

JAM JEST wdzięczny/a za możliwość uwolnienia i przekroczenia poza to, co już nie służy mojej duszy i ludzkości.

JAM JEST podnoszę swoją wibrację, aby stworzyć nową świadomość Boskiej Miłości i Przebaczenia dla siebie i innych.
Dekret 0010110


Wzywam najwyższy aspekt mojej Obecności Jam Jest, by wysłać szczery sygnał do źródła i do pleromy / galaktycznego centralnego słońca.

Jako część zbiorowości 144 000 gwiezdnych nasion dla misji wyzwolenia ziemi, nakazuje i zarządzam działanie, aby przyspieszyć fazę przejścia do wydarzenia i wywołać je tak szybko, jak to możliwe.

Będąc Gwiezdnym Ziarnem na ziemi, zarządzam teraz z serca, że ​​jestem gotów osiągnąć wyższy wymiar miłości, radości, pokoju i dostatku na najbardziej pozytywnej linii czasowej dla wszystkich istot multiversu. Wspólnie prosimy źródło, aby przyspieszyć aktywację operacji Phoenix przez siły Światła i pomóc w usunięciu wszystkich negatywnych energii, bytów, egzotycznej broni i ciemnych istot ze wszystkich płaszczyzn istnienia, kończąc tym samym planetarną okupację przez siły ciemności na zawsze.

Proszę, aby to przejście nastąpiło tak szybko i pokojowo, jak to możliwe, uwalniając wszystkie istoty i przenosząc nas w złoty wiek nowej Atlantydy.

Proszę o zamanifestowanie świata z obfitością wolności, radości, pożywienia, wody, zdrowia, wszelkiego rodzaju bogactw dla wszystkich, proszę o zamanifestowanie urządzeń darmowej energii, urządzeń medycznych i wszystkich zatajonych technologii dla wsparcia ludzkości. Proszę o zamanifestowanie pierwszego kontaktu, aby stać się częścią galaktycznej konfederacji i zająć nasze prawowite miejsce jako rasy kosmicznej. Proszę o ponowne połączenie z duchową rodziną i moimi braćmi i siostrami, przodkami światła. Z głęboką wdzięcznością proszę o szybkie rozpatrzenie wszystkich próśb.

Niech tak będzie i tak jest. Jam Jest!Komenda PB Stardust (Gwiezdny Pył) – należy powtórzyć 3 razyZakończę teraz ten post tym bardzo pięknym obrazem Deklaracji Bogini.

Bogini chce Pokoju,

Niech będzie Pokój.

Bogini chce Czystej Miłości,

Niech będzie Czysta Miłość.

Bogini chce Współczucia,

Niech będzie Współczucie.

Bogini chce Jedności,

Niech będzie Jedność.

Bogini chce Wyzwolenia,

Niech będzie Wyzwolenie.

Bogini chce Wzniesienia,

Niech będzie Wzniesienie.

Niech tak będzie  i tak jest, JAM JEST.
Zwycięstwo światła!Komentarze