Medytacja Bogini codziennie o 2:30 PM UTC / 16:30 w Polsce i w niedzielę o 4:30 PM UTC / 18:30 w Polsce

Cobra wspomniał w poście 18 lutego, że dla wyzwolenia planety ważne jest, aby jak najwięcej osób jak to możliwe robiło dwie medytacje Bogini tak często jak to możliwe, medytację Wiru Bogini i medytację Powrotu Bogini.  

http://2012portal.blogspot.co.uk/2018/02/power-of-goddess.htmlAby wesprzeć tę inicjatywę, zamierzamy zorganizować nową codzienną masową medytację z połączenia tych dwóch medytacji o 2:30 PM UTC (16:30 w Polsce) każdego dnia, a także po Cotygodniowej Medytacji Wzniesienia w niedzielę o godzinie 4:30 PM UTC (18:30 w Polsce).

Prosimy jednak, aby te medytacje były wykonywane tak często, jak to tylko możliwe, zgodnie z sugestią Cobry.

Poniżej znajdują się instrukcje dotyczące tej medytacji. Sugerowany czas medytacji to 15 minut.

1. Rozluźnij umysł i ciało, obserwując oddech przez kilka minut.

2. Wizualizuj słup różowego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez twoje ciało do środka Ziemi. Utrzymuj ten słup światła aktywny przez kilka minut. Następnie wizualizuj miłującą kobiecą obecność w kształcie pięknej Bogini zstępującej z nieba i wchodzącą do twego fizycznego ciała. Ta obecność zharmonizuje twoją wewnętrzną kobietę i sprawi, że staniesz się bardziej miłujący/a. Pozostań zjednoczony/a z tą obecnością przez jakiś czas.

3. Wizualizuj świetlaną, nową duchową przyszłość dla ludzkości, z mężczyznami i kobietami w doskonałym zrozumieniu, z naszym społeczeństwem wzrastającym ponad potrzebę wojen i konfliktów, podczas gdy wszystkie ciemne istoty, fizyczne i niefizyczne, zostają usunięte z naszej planety. Wizualizuj wszystkie rany ludzkości uzdrowione, całą ludzkość inspirowaną i prowadzoną ze wszystkimi mającymi własne połączenie z własną Duszą i Źródłem w idealnej równowadze ich wewnętrznych męskich i żeńskich aspektów.

4. Podnieś ręce ponad głowę i zacznij obracać się zgodnie z ruchem wskazówek zegara

5. Wykonując to, śpiewaj mantrę iiii (wymawianą ee-ee), tak aby wibrowała w twoim ciele i wizualizuj przemianę swojego ciała w lśniący słup Światła, z milionami tęczowo zabarwionych gwiazd rozsianych w tym słupie Światła

6. Śpiewaj mantrę i obracaj się. Po kilku minutach opuść ręce blisko ciała i kontynuuj obracanie zgodnie z ruchem wskazówek zegara

7. Robiąc to, zacznij śpiewać mantrę eeeaaa tak aby wibrowała poprzez twoje ciało i wizualizuj tęczowy wir Światła rozszerzający się z twojego serca na zewnątrz na całą planetę. Wezwij obecność twoich duchowych przewodników, Wniebowstąpionych Mistrzów, Plejadian, aniołów, bliźniaczych dusz, bratnich dusz, duchowych rodzin i innych istot Światła.

8. Śpiewaj mantrę obracając się i trwaj przez jakiś czas w obecności wszystkich istot Światła.Przewodniki audio  dla tej medytacji:

https://goo.gl/QVXApk


Poniżej znajduje się link do wydarzenia na Facebooku dla tej medytacji:

https://www.facebook.com/events/360427121496958

Możecie również znaleźć wyjaśnienie, jak zrobić medytację Wiru Bogini w tym poście.

https://welovemassmeditation.blogspot.co.uk/2017/11/video-explaining-how-to-do-goddess.html

https://meditation539.com/?p=3347Bogini chce Wzniesienia i Wzniesienie będzie!
Komentarze